2022 m. birželio 5 d., sekmadienis

Vermišeliai su vištiena

 


Kas gali būti geriau, nei skanus patiekalas, kuriam paruošti beveik nereikia pastangų ir tik šiek tiek laiko. Produktai elementarūs, bet skonis - puikus. Įdomesnis gaminimo būdas - pakepinti vermišelius sausoje keptuvėje. 
 Tai suteikė patiekalui papildomo skonio, o patys makaronai išvirę nesulipo. Ir man, ir vyrui buvo sunku sustoti valgyti (taip, kartojom, aš - ne kartą). Rekomenduoju!


Taigi, mums reikės (~4 porcijoms):
300 g vištienos blauzdelių mėsos
druskos, pipirų
džiovintų česnakų granulių
paprikos miltelių

~250 g vermišelių

2 svogūnų
2 morkų, nedidelių
4 skiltelių česnako
gero žiupsnio kumino
druskos

Paruošimas:
  1. Vištieną supjaustome kubeliais, pagardiname druska, pipirais, paprikos milteliais ir džiovintais česnakais. Atidedame į šalį.
  2. Įkaitiname sausą keptuvę, suberiame vermišelius ir kaitiname kol jie parus. Nuolat maišome, kad nesudegtų. Išberiame į lėkštę ir kol kas atidedame.
  3. Keptuvėję įkaitiname ghee sviesto ar aliejaus ir pakepiname smulkintą svogūną, kol suminkštės.
  4. Beriame smulkintą česnaką ir pakepiname pusę minutės.
  5. Į keptuvę beriame vištieną ir apkepame.
  6. Ten pat keliauja šiaudeliais pjaustytos morkos, kuminas. Šiek tiek viską pakepiname, uždengiame dangčiu ir kelias minutes patroškiname.
  7. Tolygiai ant viršaus paskirstome makaronus, užpilame verdančiu vandeniu, kad viskas būtų apsemta vandeniu per pirštą, dar pagardiname druska ir uždengus dangčiu verdame apie 5 minutes. Jei po šio laiko dar yra vandens nudengiame ir leidžiame nugaruoti.
  8. Viską išmaišome ir tiekame.
Skanaus!


Šaltinis: FB "Troškintuvai"
Prieš 12 metų: Tinginys

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...