2011 m. gegužės 6 d., penktadienis

Makaronų ir tuno salotosVakarienės panorau lengvos, bet pakankamai sočios, kad ir vyriškam skrandžiui tiktų, taigi sukurpiau makaronų salotas su tunu. Skanu buvo. Net labai. Net vyriškiui.

Taigi, mums reikės:
skardinės konservuoto tuno aliejuje
makaronų kaspinėlių
1 pomidoro
poro
agurko
citrinos sulčių
česnako skltelės
pipirų
druskos
baziliko

Paruošimas:
  1. Makaronus išverdame pagal nurodymus ant pakelio. Nukošiame vandenį ir makaronus perliejame šaltu vandeniu. Jie nesulips ir tuo pačiu greičiau atvės.
  2. Daržoves supjaustome.
  3. Daržoves, makaronus ir tuną (su visu aliejumi) sumaišome. Įspaudžiame česnaką, pagardiname druska, pipirais, bazilikais. Luktelime, kol aliejus susigers ir susimaišys skoniai ir ragaujame.
Skanaus!

Papildyta 2014.10.29: Gaminau šias salotas vakarienei dar kartą. Kai pradėjau pasakoti savo vyriškiui ko noriu vakarienei - jis suraukė nosį. Bet pavalgęs sakė "Ober ačiū". 
Šį kartą salotas dar papildžiau saldžiąja paprika (supjausčiau vieną nedidelę, parduotuvinės užtektų pusės paprikos), juodomis alyvuogėmis, pora virtų kiaušinių ir kupinu šaukštu kaparėlių. Agurko neturėjau - tad apsiėjau be jo. Vakarienė buvo labai soti, pagaminama per 10 minučių (kol išverda makaronai) ir labai skani.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...