2013 m. lapkričio 4 d., pirmadienis

Projektas "Daržas balkone" 2013

Taip taip, kalbėti apie daržus jau nebe sezonas. Netyčia atradau užsimetusias nuotraukas, prisiminiau vasarą ir pagalvojau, kodėl gi nepriminus apie ją ir kitiems :) Šiais metais, dėka erdvios terasos, mano "daržas" buvo itin gausus: pomidorai, kaip ir kasmet - privalomi. Šiais metais turėjau penkis tokius:


O štai ir derlius:Greta mano mylimų kvapnių ir sultingų  - pomidoriukų mėtos, trijų aukštų prieskonių daigykla, su bazilikais, rozmarinu, čiobreliais, raudonėliu, krapais. Šalia trys vazonai su mėtomis. 

Kitoje terasos pusėje "gėlynas" ir labiausiai mano akis džiuginusios rožės:O štai čia dar vienas mano pasididžiavimas, ne iš daržo sferos, kuriuo labai noriu pasigirti:
Jau laukiu kito pavasario!

12 komentarų:

 1. Vilma, KOKIA APSIPILUSI ŽIEDAIS ORCHIDĖJA!!! Ji pakartotinai taip sužydo? Ką tu jai ten pylei tokio, kad grožis neišpasakytas gavosi?
  Pomidoriukų irgi gausumėlis nerealus:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū :) Žinok nieko nepyliau. Negana to, ji man išleidusi ir du vaikus - keikus, kurie irgi su savo žiedais :) Matyt jai ši vieta tinka. Aš jau pastebėjau, kad orchidėjoms labai svarbu vieta ir bendras kambario oras. Vienoje vietoje, man be perstojo visos orchidėjos žydėjo 8 mėnesius. Kitoje - visos nuvyto. Dabar, panašu, kad klesti :)
   Ir aš net apsiverkiau, kai katė nulaužė (kitą dieną po to kai nufotografavau) daugiausiai žiedų turinčią šakelę :D

   Panaikinti
 2. Man labai patinka! ;)
  Mano orchidėjos nužydėdavo ir neatsigaudavo, kol nesuradau, kaip (kur) jas auginti. Tavoji tokia rekordininkė :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš jau atradau, kad orchidėjos geriausiai žydi, kai nepersistengi su priežiūra. Svarbu nepamiršti palaistyti :) Aš pamirštu, bet jos vis tiek žydi :)

   Panaikinti
 3. Fantastika!Viskas viskas!:)
  O Orchidėja tai išvis kažkas nuostabaus,aš kiek turėjau,tai teko atsisveikinti,matyt nelemta man jų auginti:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, tokiu atveju visada galima guostis posakiu "Orchidėjos pas gerus žmones neauga" :D Kažkur girdėjau šitą posakį :D

   Panaikinti
 4. Vaje prajuokinai ir tikrai paguodei:DD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pomidoriukams ir orchidejai po 10 balu!!!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Beautiful photos!
  Have a nice monday! RW & SK

  AtsakytiPanaikinti
 7. Oho kokie gausūs pomidorai užgausėjo balkone. Pas mane tai kažkodėl neauga jie. Gal nemoku teisingai išskabyti šakelių.

  AtsakytiPanaikinti

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...